^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

TURNIEJ STRZELECKI (13.06.2024)

Dnia 13 czerwca 2024r.na sali Szkoły Podstawowej w Żmudzi odbył się Turniej Strzelecki wraz z konkursem wiedzy pt. ,,BEZPIECZNE WAKACJE”. Pierwszym zadaniem dla uczniów był test wiedzy dotyczący zasad bezpieczeństwa m.in. nad wodą, w domu, a także w sieci oraz znajomości numerów alarmowych. W turnieju wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Turniej został zorganizowany przez członków KS LOK ,,Strażak” Żmudź.

Czytaj więcej...

Spotkanie z gościem specjalnym "Jak promować zdrowie i unikać chorób?"

  Dnia 04.05.2024r. w ramach XVII edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!” zorganizowano apel  na temat „Jak promować zdrowie i unikać chorób?”. Spotkanie z uczniami kl. 0 – VIII poprowadził gość specjalny, pani diabetolog dr n. med. Ewa Kostrzewa – Zabłocka. Podczas prelekcji pani doktor opowiedziała uczniom o zdrowym stylu życia oraz roli różnorodnych składników żywności na prawidłowe funkcjonowanie organizmu ludzkiego. Pani doktor zwróciła także uwagę na znaczenie zbilansowanego odżywiania połączonego z regularną aktywnością fizyczną.

Czytaj więcej...

XIV Archidiecezjalny Konkurs o świętym Janie Pawle II

    Dnia 24 maja 2024 r. został rozstrzygnięty XIV Archidiecezjalny Konkurs o świętym Janie Pawle II, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sobieszczanach.

  Celem konkursu było: kultywowanie pamięci o papieżu, upowszechnianie nauki głoszonej przez tego wielkiego świętego, a jednocześnie pobudzanie młodych ludzi do refleksji związanych z pielęgnowaniem wartości chrześcijańskich. Adresatami prac plastycznych byli uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych klas I-III i szkół specjalnych. Temat brzmiał: "Spotkania Jana Pawła II...".

Czytaj więcej...

Konkurs recytatorski "Wiersze Jana Brzechwy" (07.06.2024)

07 czerwca odbył się Konkurs Recytatorski pt. "Wiersze Jana Brzechwy " Do konkursu panie wychowawczynie zgłosiły po 3 uczniów z każdej klas 0d, 0e, I, IIa, IIb, IIb, III. Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie przed licznie zgromadzoną publicznością.

Każdy uczestnik wystąpił z wybranym wierszem, starając się wyrazić swoje uczucia oraz przekazać przesłanie tekstu. Nie zabrakło barwnych strojów i pomysłowych rekwizytów, które jeszcze bardziej

Czytaj więcej...

POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 2011 I MŁODSI

Dnia 13 maja 2024r. na boisku Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy zostały rozegrane powiatowe igrzyska dzieci w mini piłce nożnej chłopców rocznik 2011 i młodsi. W igrzyskach udział wzięlo 5 drużyn ze szkół podstawowych: Rejowiec, Wierzbica, Uher, Wojsławice, Żmudź. Nasza drużyna zajęła III miejsce. Opiekę nad uczniami sprawowała pani Anna Grabowska.

Skład drużyny:

Czytaj więcej...

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

2670955
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
144
1018
13257
10851
23445
56119
2670955

Prognoza na dzisiaj
1560


Your IP:44.192.44.30

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.