^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

XV Dzień Papieski.

W Szkole Podstawowej w Żmudzi uroczyście obchodzono XV Dzień Papieski. Odświętnie ubrani uczniowie uczcili pamięć Jana Pawła II uroczystym apelem. Po części artystycznej rozstrzygnięto konkurs „Jan Paweł II – Patron Rodziny”.


Kategoria klas I – III „Różne techniki plastyczne”:
1 miejsce: Anastazja Witamborska – kl.Ia oraz Ines Ligas kl. Ia
2 miejsce: Amelia Niegoda kl. Ia
3 miejsce: Łukasz Tkaczyk KL. IIb, Aleksander Wereszczyński kl . IIb, Julia Rakowiecka kl. IIa

Kategoria klas I – III „Kredka ołówkowa”:
1 miejsce: Julia Czapka kl. III, Jakub Głowacki kl. III
2 miejsce: Martyna Domańska kl. IIb, Martyna Chudoba kl. III, Karolina Wójtowicz kl. Ia
3 miejsce: Wiktoria Tatys IIa
W konkursie wzięli udział:
Magda Goszczyńska, Wiktoria Filipczuk, Kinga Gierłach, Karolina Błaszczuk, Korneliusz Werbolewski, Nikola Jadczak, Mateusz Gardziński, Nikola Gierun, Grzegorz Tatys

Kategoria klas IV – VI „Konkurs wiedzy o Janie Pawle II”
1 miejsce: Alan Cieślik
2 miejsce: Michał Burak
3 Kinga Pałdyńska
W konkursie wzięli udział: Mateusz Kawka, Natan Gajewski, Przemysław Kosik, Oliwia Makowska, Konrad Ptak, Amelia Kokot, Maciej Steczuk, Przemysław Kogut, Oskar Radziewicz, Kinga Woźnyj, Korneliusz Sobczuk, Magdalena Jabłońska, Martyna Grabowska, Dawid Filipczuk, Aleksandra Janysz, Zofia Białowąs
Nagrody wręczyli : dyrektor szkoły Małgorzata Piątek, ksiądz Dariusz Stefanek oraz organizatorki konkurów: Lucyna Cichosz i Katarzyna Olszewska. Laureaci konkursów otrzymali atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy pyszne kremówki ufundowane przez Księdza Dariusza Stefanka – Proboszcza Parafii w Żmudzi. Apel przygotowała pani katechetka Renata Domińczuk.

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

2626485
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
931
953
16098
18231
35094
41548
2626485

Prognoza na dzisiaj
1104


Your IP:44.192.48.196

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.