^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Świeto Edukacji w Żmudzi

W dniu 14 X 2015r. w Szkole Podstawowej oraz w Gimnazjum Publicznym w Żmudzi odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej. Święto swoją obecnością uświetnili: Sekretarz Gminy Żmudź pani Michalina Cymborska, Przewodniczący Rady Gminy Żmudź pan Krzysztof Gawrjołek, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej pani Jolanta Bureć, przewodnicząca Rady Rodziców SP pani Halina Biela, przewodnicząca Rady Rodziców GP pani Magdalena Krzos oraz ks. Dariusz Stefanek.

Święto było doskonałą okazją do wręczenia nauczycielom oraz pracownikom szkół nagród. Nagrodzeni nauczyciele oraz pracownicy Szkoły Podstawowej to: p. Katarzyna Bielak, p. Elżbieta Kwiatoń, p. Lucyna Cichosz, p. Elżbieta Tatys, p. Beata Niepogoda – Porzycka, p. Beata Łatwińska, p. Anna Siedlecka, p. Halina Pietryczuk oraz p. Maryla Olszacka. Nagrodzeni nauczyciele z Gimnazjum Publicznego to: p. Kazimiera Ciupa, p. Elżbieta Mróz, p. Katarzyna Bogucka, p. Mariusz Gorczycki oraz p. Radosław Bielak. Nagrody Wójta Gminy Żmudź zostały wręczone pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Małgorzacie Piątek, pani Dyrektor Gimnazjum Publicznego Halinie Steczuk, głównej księgowej pani Iwonie Seniuk - Pieczykolan oraz pracownikowi administracji pani Barbarze Kodeniec. Wręczono także Akty Nadania Stopnia Awansu Zawodowego nauczyciela mianowanego p. Katarzynie Boguckiej, p. Małgorzacie Olszewskiej oraz ks. Dariuszowi Stefankowi. Super Nauczycielem w Szkole Podstawowej została pani Anna Bezler.
    Na zakończenie uczniowie: Ewelina Nowosad, Wiktoria Szymańska, Paula Stachyra, Natalia Malec, Agata Kubów, Sandra Pominkiewicz, Katarzyna Gilewicz, Julia Niezgoda, Julia Nowosad, Martyna Pieczykolan, Aleksandra Głowacka, Agata Domińczuk, Sandra Wielgos oraz Jakub Ciupa, pod kierunkiem pań: Anety Nowak, Katarzyny Boguckiej, Elżbiety Mróz oraz Alicji Siudak, zaprezentowali część artystyczną, dziękując nauczycielom za wyrozumiałość, cierpliwość oraz codzienny trud.
    

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

2626537
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
983
953
16150
18231
35146
41548
2626537

Prognoza na dzisiaj
1104


Your IP:44.192.48.196

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.