^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

XIV Powiatowy Przeglad Pieśni Legionowej

XIV  Powiatowy  Przegląd  Pieśni  Legionowej w  Szkole  Podstawowej  w  Żmudzi
Za  nami  Kolejny  Przegląd  Pieśni  Legionowej   w  Żmudzi.  Uczniowie  ze  szkół  powiatu  chełmskiego  zaprezentowali  się  w  patriotycznym  repertuarze. Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Chełmie.
Uroczyście wręczyli nagrody:,  Małgorzata Piątek – dyrektor  Szkoły  Podstawowej  w  Żmudzi , Joanna  Wąsowicz – przedstawicielka  Starostwa  Powiatowego, Edyta  Niezgoda-wójt  Gminy  Żmudź.  Wszystkim  uczestnikom  zapewniono  poczęstunek.

O dobrą organizację zadbali: Małgorzata Piątek – dyrektor szkoły, Beata  Łatwińska, Lucyna Białowąs, Arkadiusz Cichosz, Maryla  Olszacka – nauczyciele i pracownicy SP w Żmudzi, Grażyna  Wagner, Wiesława Dziekan- pracownicy Gimnazjum w Żmudzi oraz  rodzice: Halina  Biela,Monika Sobczuk, Jolanta Domańczuk, Regina  Kawalec, Monika  Mrazek, Lucyna  Pióro, Joanna  Makowska, Anna Domińczuk, Barbara  Janysz.

Protokół komisji konkursowej XIV Powiatowego Przeglądu Pieśni Legionowej Żmudź, 9 listopada 2015 r.

Komisja konkursowa w składzie:
Anna Radecka ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dorohusku,
Maryla Kowalczyk ze Starostwa Powiatowego w Chełmie,
Joanna Wąsowicz ze Starostwa Powiatowego w Chełmie,

po wysłuchaniu 18 solistów i 10 zespołów przyznała następujące nagrody w poszczególnych kategoriach:


SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I-III, soliści
I miejsce ex aequo: Alan Palczyński ze Szkoły Podstawowej w Teresinie, Marietta Pieczykolan ze Szkoły Podstawowej w Żmudzi
II miejsce: Julia Sieńko ze Szkoły Podstawowej w Sielcu

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I-III, zespoły
I miejsce: Zespół „Alladynki” ze Szkoły Podstawowej w Żmudzi
II miejsce: Zespół „Malowane dzieci” ze Szkoły Podstawowej w Teresinie
III miejsce: Zespół „Bajdusie z kl. II a” z Zespołu Szkół w Wierzbicy

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV-VI, soliści
I miejsce: Szymon Krzeszczyk z Zespołu Szkół w Sawinie
II miejsce: Patrycja Wilgos z Zespołu Szkół w Białopolu
III miejsce: Agnieszka Duda ze Szkoły Podstawowej w Teresinie

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV-VI, zespoły
I miejsce: Zespół wokalny z Zespołu Szkół w Okszowie
II miejsce ex aequo: Zespół z klasy V z Zespołu Szkół w Białopolu, Chór Szkoły Podstawowej z Zespołu Szkół w Sawinie

GIMNAZJA, soliści
I miejsce ex aequo: Jagoda Bereda z Publicznego Gimnazjum w Sielcu, Ewa Bednarczuk z Gimnazjum Publicznego w Żmudzi
II miejsce: Weronika Szpunar z Zespołu Szkół w Białopolu

GIMNAZJA, zespoły
I miejsce: Zespół wokalny z Zespołu Szkół w Okszowie
II miejsce: Zespół „Maestro” z Zespołu Szkół w Białopolu

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

2626550
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
996
953
16163
18231
35159
41548
2626550

Prognoza na dzisiaj
1104


Your IP:44.192.48.196

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.