^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Obchody Świeta Niepodleglości

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Żmudzi, pod kierunkiem nauczycieli, przygotowali montaż słowno – muzyczny pt. „Droga do niepodległości”, połączony z prezentacją multimedialną „Obrazy z dziejów Polski”.


Aby uczcić Święto Narodowe, a jednocześnie uświadomić wszystkim, że nie zatrze się wśród nas znajomość ważnych dla Polski wydarzeń historycznych, przedstawiliśmy wizję Polski tamtych czasów oraz najważniejsze wydarzenia z naszej historii – od rozbiorów do odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Przypomnieliśmy też elementy historii regionu - dzieje Pomnika Niepodległości w Klesztowie oraz Kopca usypanego ku czci Józefa Piłsudskiego w Wołkowianach. W prezentacji przypomnieliśmy, jak wyglądały obchody Świąt Narodowych w gminie Żmudź w latach 30 – tych XX wieku.
    W akademii udział wzięli uczniowie: Agata Domińczuk, Aleksandra Głowacka, Sandra Pominkiewicz, Natalia Tates, Julia Nowosad, Julia Fronc, Martyna Pieczykolan, Maciej Steczuk, Mateusz Kawka /kl. VI SP/, Paulina Borkowska, Igor Stempkowski, Aniela Marnik, Agnieszka Ostaszewska, Katarzyna Gilewicz /kl.I G /, Ewa Bednarczuk /kl. IIa G/, Natalia Malec, Karolina Panasiuk, Kamila Gilewicz /kl. IIb G/, Magdalena Ostasz /kl. IIIa G/, Mateusz Pałdyński , Albert Raczkiewicz, Karol Ostrowski, Jakub Pietryczuk /kl. IIIb G/.
Dnia 10 listopada 2015 r. akademia została zaprezentowana społeczności szkolnej, następnie 11 listopada, w dniu Święta Niepodległości w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Żmudzi.
    Nad całością uroczystości czuwały: Elżbieta Kwiatoń, Beata Łatwińska, Lucyna Białowąs, Anna Grabowska i Alicja Siudak.
Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie w przygotowanie obchodów święta.

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

2626413
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
859
953
16026
18231
35022
41548
2626413

Prognoza na dzisiaj
1056


Your IP:44.192.48.196

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.