^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

XX Powiatowy Przegląd Pieśni Legionowej (16.11.2023)

Dnia 16 listopada 2023r. w Szkole Podstawowej w Żmudzi odbył się XX Powiatowy Przegląd Pieśni Legionowej organizowany przez Szkołę Podstawową w Żmudzi i Urząd Gminy Żmudź. Do konkursu zgłosiły się szkoły z powiatu chełmskiego. Rywalizowano w grupach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI oraz VII-VIII, w kategoriach: solista i zespół. Uczniowie zaprezentowali utwory o tematyce legionowej. Umiejętności muzyczne młodych wykonawców oceniało jury.

Po wysłuchaniu 21 solistów i 12 zespołów, komisja w składzie:
Anna Radecka
Katarzyna Janiak-Olszacka
Bożena Skorniewska
Mariola Bandurska-Panasiuk
przyznała następujące nagrody – puchary, ufundowane przez Panią Wójt, w poszczególnych kategoriach:

Soliści – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I –III:
I miejsce
: Julia Mazurkiewicz – SP w Rudzie-Hucie
II miejsce: Iga Wierzchoń – SP w Żmudzi
III miejsce: Maja Szpindowska – SP w Kamieniu
wyróżnienie: Hanna Żuk – SP w Strachosławiu

Zespoły wokalno – instrumentalne – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I –III,
I miejsce
: Rozśpiewane Perełki – SP w Strachosławiu
II miejsce: Perełki – SP w Rudzie-Hucie
III miejsce: Wolne Ptaki – SP w Kamieniu

Soliści – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV –VI:
I miejsce
: Kornelia Krajewska – SP nr 6 w Chełmie
II miejsce: Milena Pieczykolan – SP w Strupinie Dużym
III miejsce: Alicja KrzeszczykZS w Sawinie

Zespoły wokalno – instrumentalne – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV –VI:
I miejsce
: Duet: Zofia Mazurek, David Dejneka – SP w Sawinie
            Chór SP w Żmudzi – SP w Żmudzi
II miejsce: Zespół Wokalny – SP w Okszowie
III miejsce: No To My – SP w Rudzi-Hucie

Soliści – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY VII –VIII:
I miejsce
: Monika Grabińska – ZSP w Wojsławicach Kolonii
II miejsce: Maja Kuryło – SP w Uhrze
III miejsce: Aleksandra Pokraka – SP w Żmudzi

Zespoły wokalno – instrumentalne – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY VII –VIII:
I miejsce
: Chór SP w Żmudzi – SP w Żmudzi
II miejsce:
Zespół: Zuzanna Magryta, Aleksandra Winiarczyk , Bartosz Słowik – SP w Uhrze

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

2525688
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
296
626
5214
5214
19331
38716
2525688

Prognoza na dzisiaj
768


Your IP:3.234.244.181

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.