^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Od dziś Prawdziwi Czytelnicy (2024r)

    Dzisiaj w naszej szkolnej bibliotece był niezwykle ważny dzień. Do grona zacnych miłośników książek dołączyli pierwszoklasiści. Dzieci zgromadziły się przed wejściem do biblioteki i zanim przekroczyły jej progi, dowiedziały się, że za drzwiami czeka je literacka przygoda, poznały magiczne słowa obowiązujące w tym miejscu: dzień dobry, do widzenia, przepraszam i dziękuję. Po wejściu do biblioteki pierwszaki oglądały  zasoby biblioteki i poznały obowiązujący tu Regulamin.  Następnie, podobnie jak bohaterowie „Opowieści z Narni, lew czarownica i stara szafa” przeszły przez tajemniczą

szafę i znalazły się kąciku czytelni, gdzie mogły  obejrzeć wystawkę lekturowych książek. Po chwili oglądały już inscenizację „W krainie książek” w wykonaniu Aktywu bibliotecznego z klasy 5. Potem przyszedł czas na biblioteczne zagadki, z którymi pierwszoklasiści sobie świetnie poradzili. Aż wreszcie  nastąpił bardzo ważny moment. Pani dyrektor Halina Steczuk uroczyście pasowała uczniów na Czytelników Szkoły Podstawowej w Żmudzi. Z tej okazji nowym czytelnikom wręczono piękne dyplomy, książki, małe serduszka czytelnika oraz zakładki do książek. Ten pełen niezwykłych wrażeń dzień zakończył się wypożyczeniem pierwszej w życiu książki. Pasowanie przygotowały panie: Katarzyna Grabowska i Małgorzata Piątek.

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

2626406
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
852
953
16019
18231
35015
41548
2626406

Prognoza na dzisiaj
1056


Your IP:44.192.48.196

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.