^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Pierwszy Dzień Wiosny (21.03.2024r.)

  Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, 21 marca, był w naszej szkole dniem samorządności, zaplanowanym przez SU kl. 4-8. Został powitany na wesoło.  Na początku odbył się konkurs ''Mam Talent'', do którego zgłosili się chętni uczniowie. Występy oceniała komisja, złożona z nauczycieli i uczniów z SU. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: śpiew solowy:

I miejsce-Lena Tates

II miejsce-Lena Kokot

III miejsce-Nikola Urbańczyk

duety:

I miejsce-Wiktoria Cieślik i Maja Siergiej

II miejsce-Zuzanna Kędziora i Daria Prończuk

pozostałe ( gimnastyka i eksperymenty ):

I miejsce-Kamila Kamińska

II miejsce-Paulina Mędryk

  Wszyscy uczestnicy konkursu ''Mam Talent'' otrzymali wielkie brawa od widzów. Dziękujemy im za odwagę i kreatywność.  Tuż po konkursie odbył się pokaz różnych torebek, saszetek, pudełek i  innych pojemników, które tego dnia uczniowie mieli ze sobą zamiast plecaków.  Następnie wszyscy obejrzeli wspólnie film pt. ''Szkoła uczuć''. 

     Ostatnim punktem był Turniej Piłki Nożnej. Wzięło w nim udział 6 drużyn: 1. FC KFC, 2. Rude Dziki, 3. FC po Kubusiu, 4. IVa, 5. FC Kluski z serem, 6.Białe Wdowy. Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

I miejsce Rude Dziki

II miejsce FC KFC

III miejsce Białe Wdowy

Skład drużyny Rude Dziki: K. Domińczuk, M. Bochen, K. Załuski, Sz. Hipsz, M. Szewczuk, K. Steczuk.

Skład drużyny FC KFC: A. Gaładyk, W. Steczuk, Sz. Olszewski, W. Sereda, M. Chlebiuk, H. Chudoba.

Skład drużyny Białe Wdowy: Z. Fronc, L. Tates, N. Pieczykolan, K. Lipiak, M. Białowąs, D. Nastaj.

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

2626428
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
874
953
16041
18231
35037
41548
2626428

Prognoza na dzisiaj
1080


Your IP:44.192.48.196

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.