^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Kolejny rok szkolny za nami 2023/2024

 Kolejny rok szkolny za nami. Po 10 miesiącach sumiennej pracy nadszedł czas na odpoczynek i wakacje.  Uśmiechy dzieci, radość i duma rodziców, uściski, podziękowania, wzruszenia. Zakończenie roku szkolnego to również kolejne pożegnanie naszych absolwentów. Uroczystość rozpoczęła się od ślubowania i przekazania sztandaru młodszym kolegom.
Drodzy absolwenci! Jeszcze raz chcemy wam życzyć śmiałych decyzji. Nie bójcie się iść przez życie ścieżką, którą sami wybierzecie. Pamiętajcie, że zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie

zostanie to zrobione. Spełniajcie swoje marzenia. Trzymamy za was kciuki.

Przeżyliśmy również szczególnie wyjątkową i wzruszającą chwilę- pożegnania odchodzących na emeryturę Pań: Małgorzty Piątek, i Lucyny Cichosz i i Anny Narolskiej. Wszystkim Paniom składamy raz jeszcze serdeczne podziękowania za współpracę naznaczoną ogromnym ładunkiem ciepła, dobra i szlachetności.  Życzymy dużo zdrowia, długich lat życia – spokojnych i pogodnych, ubogaconych rodzinną radością. Wykorzystania wolnego czasu na realizację własnych planów i zamierzeń, zaś bogactwo doświadczeń i pomysłowość niech nadal służą lokalnej społeczności.

Nadszedł czas na wyróżnienia, nagrody, podziękowania, podsumowanie dotychczasowej pracy, wyróżnienie i nagrodzenie najlepszych klas.

Oto klasowe osiągnięcia:

 • Puchar „Najlepsi w nauce” otrzymała klasa IVb- średnia klasy to 4,7
 • Puchar „Najlepsi w zachowaniu” otrzymała klasa VI- średnia klasy ocen z zachowania 5,67
 • Puchar „Najlepsi w czytelnictwie” otrzymała klasa III- 349 książek

Pani dyrektor Halina Steczuk wraz z Panią Wójt Edytą Niezgodą podziękowały całej społeczności szkolnej za tegoroczne osiągnięcia na wielu polach życia szkoły, za sukcesy edukacyjne oraz sportowe, a także wiele innych działań, które przyczyniają się do ciągłego rozwoju placówki. Dzięki tym osiągnięciom przyznano 10 stypendiów naukowych i 11 sportowych.

Stypendia naukowe otrzymali:

 • Kacper Landman klasa IVa- 5,09
 • Fabian Raczkiewicz klasa IVb-5,0
 • Maja Siergiej klasa IVb-5,09
 • Wiktoria Cieślik klasa IVb- 5,18
 • Kajetan Steczuk klasa IVb- 5,27
 • Nataniel Pieczykolan klasa IVb- 5,18
 • Karolina Dmuch klasa IVb- 5,09
 • Maciej Laskowski klasa IVb- 5,18
 • Martyna Piszczek klasa IVb- 5,0
 • Wojciech Steczuk klasa VI- 5,17

Stypendia sportowe:

 • Lena Kokot klasa IVb
 • Maja Chlebiuk klasa VI
 • Wiktoria Tates klasa VII
 • Małgorzata Ostasz klasa VII
 • Maja Gęsior klasa VII
 • Dagmara Nastaj klasa VII
 • Zuzanna Fronc klasa VII
 • Weronika Żrubek klasa VII
 • Lena Tates- Steczuk klasa VII
 • Kuba Lipiak klasa VIII
 • Roksana Janicka klasa VIII

Medal „Najlepszy z najlepszych” wręczony został Kajetanowi Steczukowi klasa IVb ze średnią ocen 5,27, oraz wzorowym zachowaniem.

Dyrektor wspólnie z wychowawcami klas wręczyli nagrody za wyniki w nauce, nagrody dla uczniów wyróżniających się 100% frekwencją, ale również dla uczniów wyróżniających się w czytelnictwie.

Oto ranking czytelników:

 1. Oliwia Gęsior klasa V- 61 kaiążęk
 2. Laura Gęsior klasa IVa- 58 książek
 3. Maja Charaba klasa III- 56 książek

Podziękowania zostały również skierowane do rodziców za współpracę i wsparcie.

Na zakończenie uroczystości uczniowie zaprezentowali pełen humoru program artystyczny, który wprowadził wszystkich w wakacyjny nastrój. Uczniowie klasy VII uroczyście pożegnali naszych absolwentów wręczając im nagrody i odznaczenia.

Dziękujemy za ten wspólny rok nauki i wysiłku. Życzymy udanego, bezpiecznego wypoczynku! Czekamy na Was we wrześniu!!! Udanych i bezpiecznych wakacji!

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

2670946
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
135
1018
13248
10851
23436
56119
2670946

Prognoza na dzisiaj
1512


Your IP:44.192.44.30

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.