^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Podsumowanie II Tygodnia Życzliwości

Za nami podsumowanie II Tygodnia Życzliwości. W tym roku przyświecało nam hasło: „Dobrych ludzi dziś niewielu, bądź więc dobry przyjacielu”.  Przez tydzień wszyscy staraliśmy się jak najlepiej wypełniać zadania związane z dobrocią i życzliwością. Uczyliśmy się jak być życzliwym i pomagać innym. Nie zabrakło miłych słów, dobrych uczynków oraz szczerych uśmiechów i wzajemnych podziękowań.

Cała nasza społeczność szkolna zjednoczyła się tworząc wielki łańcuch życzliwości. Otwarci na pomoc innym zbieraliśmy  wspólnie ze stowarzyszeniem „Tak niewiele”, żywność dla potrzebujących rodzin.   Zorganizowaliśmy  sprzedaż świątecznych  ozdób, które uczniowie wykonywali w ramach ogłoszonego konkursu na najpiękniejszą ozdobę. Ozdoby choinkowe  oraz świąteczne pierniczki upieczone przez panią Marylkę Olszacką sprzedawano w  dniu szkolnej Wigilii. Dochód przekazano Stowarzyszeniu „Przytulisko” z przeznaczeniem na pomoc Hani i Marcelince. Utrwaliliśmy swoje działania w Szkolnej Księdze Życzliwości . Uczniowie klas IV – VI wykonali przepiękne  plakaty  ukazujące „Dlaczego nasza szkoła jest wyjątkowa?”. Nagrali również filmik „Moja szkoła jest wyjątkowa”.
Dyrektor szkoły Małgorzata Piątek dziękuje wszystkim za dobrą zabawę oraz wielkie życzliwe serca. Mamy nadzieję, że ten kolorowy tydzień będzie zwiastunem zmiany w naszym codziennym życiu, a życzliwość na dobre zagości w naszej szkole. Dlatego już w styczniu utworzyliśmy wspólnie „Drzewko noworocznych postanowień”.

Wyniki konkursów przedstawiają się następująco:
1.Konkurs na świąteczny wystrój;
 - I miejsce  - klasa V
Wybór Klasowego Życzliwka
Klasa III – Karolina Stachyra
Klasa IV – Zosia Białowąs
Klasa V – Martyna Pieczykolan
Klasa VI – Piotr   Lipiak
Super Klasa „Przerwa ciszy”
Dyplom otrzymują : klasa III i klasa VI

Konkurs na ozdobę choinkową:


Kategoria 0 – III
I miejsce:  Anastazaja  Witamborska, Oliwier i Zuzia Kryszczyszyn
II miejsce: Daria Pieczykolan, Teresa Gwarda
III miejsce:  Kacper Makowski, Oskar Grobelny ,Marcel Ufnal, Wiktoria Zając, Pierniki Marylka

Kategoria – IV – VI
I miejsce – Karolina Kamińska
II miejsce – Dominika Kwaśniewska, Stanisław Gwarda, Monika Gwarda
III miejsce – Martyna Żabik, Sandra Żabik

Kategoria gimnazjum
I miejsce – Magdalena Łaszkiewicz
II miejsce – Katarzyna Kawalec, Michał Michalczuk
III miejsce – Eryka Raczyńska, Natalia Werbolewska
Ozdoby   na  cel charytatywny wykonali:

Przedszkole oraz Klasy 0 – III
 
1.    Pieczykolan Kuba
2.    Kędzierska Maja
3.    Zając Wiktoria
4.    Ufnal Marcel
5.    Witamborska Anastazja
6.    Makowski Kacper
7.    Niegoda Szymon
8.    Kryszczyszyn Oliwier, Zuzia
9.    Gęsior Gabrysia
10.    Adamkiewicz Ewelina
11.    Bystra Amelia
12.    Małdachowska Marika
13.    Makowska Oliwia
14.    Pieczykolan Daria
15.    Wrońska Emilia
16.    Stachyra Karolina
17.    Czapka Julia
18.    Domińczuk Karolina
19.    Ostasz Ewa
20.    Gieruń Nikola
21.    Moskwa Mateusz
22.    Chlebiuk Kacper
23.    Buczkowski Jakub
24.    Rakowiecki Mateusz
25.    Werbolewski Korneliusz
26.    Grobelny Oskar
27.    Kret Marcin
28.    Gierłach Kinga
29.    Kijańczuk Kinga
30.    Piątek Michał
31.    Rrzeźnik Julka
32.    Chudoba Martyna
33.    Gwarda Teresa
34.    Dąbrowski Alan
35.    Janiak Aleksandra
36.    Tkaczyk Łukasz
37.    Bubeła Kinga
38.    Janysz Aleksandra


Klasy  IV – VI
1.    Kusy Miłosz
2.    Nowosad Julia
3.    Steczuk Maciej
4.    Kamińska Karolina
5.    Kwaśniewska Dominika
6.    Szymańska Wiktoria
7.    Gwarda Monika
8.    Gwarda Stanisław
9.    Dąbrowska Klaudia
10.    Kosik Przemek
11.    Kawka Mateusz
12.    Ruszkiewicz Damian
13.    Gajewski Natan
14.    Szewczuk Zuzanna
15.    Nowosad Julia
16.    Żabik Martyna
17.    Seniuk Natalia
18.    Żabik Sandra
19.    Białowąs Zosia
20.    Jabłońska Magdalena
Gimnazjum
1.    Łaszkiewicz Magdalena
2.    Michalczuk Michał
3.    Werbolewska Natalia
4.    Bednarczuk Ewa
5.    Radziewicz Julia
6.    Kawka Natalia
7.    Wierzbicki Grzegorz
8.    Chojnacka Anita
9.    Kawalec Katarzyna
10.    Raczyńska Eryka
11.    Ewa Bednarczuk

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

2525605
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
213
626
5214
5214
19248
38716
2525605

Prognoza na dzisiaj
672


Your IP:3.234.244.181

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.