^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Nasi uczniowie na turniejach pilki nożnej w Bialopolu, Dorohusku i Wierzbicy

Turniej Halowy o Puchar Wójta Gminy Dorohusk


W dniu 14.04.2015 odbył się Turniej Halowy o Puchar Wójta Gminy Dorohusk dla rocznika 2006-2007. W turnieju wzięli udział uczniowie klas I i II Szkoły Podstawowej w Żmudzi. W turnieju wzięło udział 7 drużyn z powiatu chełmskiego.

Po zaciętej i pełnej emocji rywalizacji uczniowie SP w Żmudzi wywalczyli 4 miejsce. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.  Tytuł najlepszego zawodnika drużyny otrzymał Alan Cieślik
Szkołę Podstawową w  Żmudzi reprezentowali:
Cieślik Alan
Kret Marcin
Fronc Karol
Grobelny Oskar
Głos Paweł
Buczkowski Jakub
Moskwa Mateusz
Piątek Filip
Urbański Dawid
Głowacki Jakub

 

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wierzbica


W dniu 14.03.2015r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Żmudzi wzięli udział w  Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wierzbica dla rocznika 2005 i młodsi. W turnieju rywalizowało 8 drużyn. Dla niektórych uczniów był to pierwszy poważny sprawdzian umiejętności piłkarskich jak też możliwość zapoznania się z rówieśnikami z innych szkół powiatu chełmskiego.
Szkołę reprezentowali ;
Sobczuk Kacper
Biela Michał
Charaba Łukasz
Radziewicz Oskar
Gardziński Piotr

 

 Turniej Piłki Nożnej o Puchar  Nadleśniczego Nadleśnictwa Strzelce w Białopolu

W dniu 17.14.2015r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Żmudzi brali udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar  Nadleśniczego Nadleśnictwa Strzelce w Białopolu. W turnieju wzięło udział 8 drużyn:
Z Sawina , Wierzbicy, Rudy Huty, Kłosa Chełm, Żmudzi, Dorohuska i 2 drużyny z Białopola
Szkołę  Podstawową   w Żmudzi  reprezentowali
Sobczuk Korneliusz
Jakubiak Eryk
Ruszkiewicz Damian
Lipiak Piotr
Lipiak Gabriel
Kusy Miłosz
Seniuk Mateusz
Stępkowski Igor
Saczuk Jarosław
Steczuk Maciej

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

2579984
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
655
536
16535
11227
30141
43486
2579984

Prognoza na dzisiaj
864


Your IP:3.215.16.238

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.