^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Konkurs Wiedzy Prewencyjnej „Jestem Bezpieczny”

W dniu 29 IV 2015r. w Szkole Podstawowej w Żmudzi odbyły się eliminacje gminne do Konkursu Wiedzy Prewencyjnej „Jestem Bezpieczny”, organizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie, we współpracy z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów w Lublinie, organami administracji rządowej i samorządowej oraz innymi podmiotami zainteresowanymi bezpieczeństwem dzieci i młodzieży.


W eliminacjach wzięło udział 37 chętnych uczniów z klas IV – VI. Eliminacje gminne konkursu przeprowadzone były w postaci testu składającego się z 20 pytań z zakresu: podstawowych zasad ruchu drogowego, zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, odpowiedzialności karnej nieletnich, bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym, podczas drogi do i ze szkoły, na podwórku, cyberprzemocy, problematyki uzależnień.
W dniu 30 IV odbyła się dogrywka pomiędzy uczniami klas V i VI, którzy walczyli o drugie miejsce w eliminacjach. Ostatecznie do eliminacji powiatowych, które odbędą się pod koniec maja, zakwalifikowali się: kl. IV Magdalena Jabłońska, Rafał Borucki, kl. V Klaudia Łaszczuk, Maciej Steczuk, kl. VI Jakub Ciupa, Igor Stempkowski.
Nad prawidłowym przebiegiem eliminacji czuwali p. Katarzyna Bogucka, p. Beata Łatwińska oraz funkcjonariusz Komisariatu Policji w Żmudzi mł. asp. p. Mariusz Adamek.

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

2580077
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
748
536
16628
11227
30234
43486
2580077

Prognoza na dzisiaj
936


Your IP:3.215.16.238

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.