^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

XIX Powiatowe Biegi Niepodleglości im. Ks. Kanonika Stanislawa Wawrzyszuka”

XIX Powiatowe Biegi Niepodległości im. Ks. Kanonika Stanisława Wawrzyszuka”

Dnia  11 maja 2015r.przy  zbiorniku wodnym ,,Dębowy Las” odbyły się  ,,XIX Powiatowe Biegi Niepodległości im. Ks. Kanonika Stanisława Wawrzyszuka”
W biegach uczestniczyły 4 szkoły: Szkoła Podstawowa w Białopolu, Sielcu i Żmudzi, oraz Gimnazjum Publiczne ze Żmudzi. Nagrody  ufundowane były przez: Starostwo  Powiatowe  w  Chełmie, Gminę Żmudź i  Szkołę Podstawową w Żmudzi.

Sponsorem biegów był również Pan Jan Malinowski, który zakupił napoje dla uczestników biegów. Wręczenia pucharów i dyplomów dokonała pani Michalina Cymborska, sekretarz Urzędu Gminy i pani Małgorzata Piątek Dyrektor Szkoły Podstawowej w Żmudzi.
Wszyscy zawodnicy wraz z opiekunami zostali poczęstowani bigosem przygotowanym przez Marlę Olszacką. Opiekę medyczną sprawowała Pani Anna Bochen. Dojazd uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  w Żmudzi  zapewnił PKS. Nad właściwą organizacją biegów czuwała pani Beata  Łatwińska we współpracy z panem Jarosławem Bureciem.

W kategorii biegów Szkół Podstawowych brało udział 39  zawodników.
- na dystansie 400m dziewcząt miejsca od Ido III zajęli
1. Żabik  Martyna  SP w Żmudzi
2.Saczuk Martyna  SP w Żmudzi
3. Borowska Monika SP w Żmudzi
- na dystansie 400m chłopców miejsca od Ido III zajęli
1. Krasnowski Kacper SP w   Białopolu
2.Sobczuk Kacper SP Żmudzi
3.Domińczuk Bartosz SP w Żmudzi
- na dystansie 600m dziewcząt  miejsca od Ido III zajęli
1.Martyna Daniel SP w Białopolu
2. Wawrzyk Michalina SP w Żmudzi
3. Marnik Anielka SP w Żmudzi
- na dystansie 800m chłopców miejsca od Ido III zajęli
1. Seniuk Mateusz SP w Żmudzi
2. Kusy Miłosz SP w Żmudzi
3. Sobczuk Korneliusz SP w Żmudzi

W kategorii biegów Gimnazja  brało udział  10 zawodników
- na dystansie 800m dziewcząt miejsca od Ido III zajęli
1. Ostrowska Ewelina Gimnazjum  w Białopolu
2Judczyc Kinga Gimnazjum w Żmudzi
3Borowska Weronika Gimnazjum w  Żmudzi
- na dystansie 1000m chłopców miejsca od Ido III zajęli
1.Sykała Krystian Gimnazjum  w   Żmudzi
2. Robert Janusz Gimnazjum w Żmudzi
3.Fronc Jakub Gimnazjum  w  Żmudzi

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

2580090
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
761
536
16641
11227
30247
43486
2580090

Prognoza na dzisiaj
936


Your IP:3.215.16.238

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.