^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Dzień Ziemi - rozstrzygnięcie konkursu (2022)

22 kwietnia to data, którą znają wszyscy uczniowie szkoły, wiedzą oni, iż w tym czasie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. Świętując ten dzień, do szkoły przybyliśmy ubrani na zielono.

Uczniowie z klasy IV i VII przygotowali „ Ekologiczny pokaz mody”.

Stroje z reklamówek foliowych, folii bąbelkowej, worków, gazet, firanek, tektury i innych surowców bardzo się spodobały widowni. To, co człowiek włoży na siebie jest ważne, ale w jaki sposób to zaprezentuje – też. Nasi „ekologiczni modele” zaprezentowali w klasach przygotowane kreacje. Zobaczymy czy moda „eko” zagości na stałe w naszej szkole.

Zorganizowany został również konkurs fotograficzny „ Budzący się świat”, którego celem jest dostrzeżenie piękna otaczającej, budzącej się do życia przyrody i konkurs plastyczny „Moje najpiękniejsze miejsce na ziemi”.

W konkursie fotograficznym I miejsce zajęła Maja Grabowska z klasy VII.

W konkursie plastycznym wytypowano trzy miejsca:

 1. Antoni Gaładyk- kl.IV
 2. Maja Chlebiuk- kl. IV
 3. Wiktoria Chyła- kl. IV
 • Aleksandra Pokraka- kl. V
 • Maja Gęsior- kl. V
 • Amelia Niegoda- kl. VII

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

2580122
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
793
536
16673
11227
30279
43486
2580122

Prognoza na dzisiaj
936


Your IP:3.215.16.238

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.